چین ماشین سنج ماشین مسابقه سازنده
تماس با ما
Free call
Ruian Ispeed Automtoive Electronics Co.,Ltd

Ruian Ispeed خودکار الکترونیک شرکت با مسئولیت محدود

سنجاق اتومبیل اتومبیل با عملکرد بالا !

  • Ruian Ispeed Automtoive Electronics Co.,Ltd
  • Ruian Ispeed Automtoive Electronics Co.,Ltd
  • Ruian Ispeed Automtoive Electronics Co.,Ltd
شرکت اطلاعات:
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده
مارک های: TECH SINCO تعداد کارمندان: 100~120
فروش سالانه: 500,000-1,000,000 سال تاسیس:
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

Ruian Ispeed Automotive Electronics Co.، Ltd. مارک تجاری ما: SINCO TECH ، متخصص در زمینه مسابقات اتومبیلرانی با عملکرد بالا ، محصولات اصلی ما شامل سنجهای مسابقه ، EVC و غیره است..ما یک کارخانه حرفه ای surplier داریم که 30 سال تجربه تولید و تحقیق و توسعه دارد.گواهینامه های ISO9001 ، CE به تصویب رسیده است.متولی اصلی ما مردان جوان پرشور است ، آنها آخرین عاشقانه ترین محصولات الکترونیکی فناوری را دوست دارند.بنابراین ما "SINCO TECH" "SINCO" را در چینی تلفظ می کنیم شبیه "xin ku".در چینی "xin" به معنای "جدید" است: جدیدترین فن آوری ، "ku" به معنی "عالی" ، یک ظاهر بسیار جالب است.

 

در مدت کوتاهی از یک سال گذشته ، محصولات ما در بسیاری از کشورها از جمله بازارهای یورو ، آمریکای جنوبی ، استرالیا ، آسیا محبوب بوده و اعتبار بسیاری از مشتریان را به دست می آورند.با داشتن تیمی جوان ، پرانرژی و با کفایت ، ما معتقدیم که می توانیم خدمات حرفه ای ارائه دهیم تا بیشتر تقاضای نگهبانان را برآورده کنیم.ما به طور مداوم تلاش خواهیم کرد تا بهترین محصولات را با بهترین خدمات عالی ارائه دهیم.علاوه بر این ، ما یک انبار را به خوبی ذخیره می کنیم و بلافاصله توزیع کالا می کنیم تا نیازهای بسیاری از مشتریان را برآورده کنیم.ok .let ها "SINCO" را اکنون ، بعداً و همیشه در آینده نگه می دارند. به ISPEED خوش آمدید!

تاریخ
شرکت Ruian Ispeed خودرو الکترونیک با مسئولیت محدود در فوریه سال 2017 تاسیس شده است، متخصص در قطعات مسابقه ای با کیفیت بالا خودرو، محصولات اصلی ما شامل مسابقات سنج، EVC، HUD و غیره. ما یک کارخانه جاسوسی حرفه ای داریم که 30 سال تجربه تولید و تحقیق و توسعه دارد. ISO9001، گواهینامه CE گذشت. در مقایسه با گذشت یک سال، محصولات ما در بسیاری از کشورها مانند یورو، آمریکای جنوبی، استرالیا، بازارهای آسیا محبوب شده و از بسیاری از مشتریان برنده شده است. با یک تیم جوان، پر انرژی و متعهد، ما معتقدیم که ما می توانیم خدمات حرفه ای را برای انجام بیشتر تقاضای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم در تلاش برای ارائه بهترین محصولات با کیفیت بهترین خدمات عالی است. علاوه بر این، ما انبار خوبی ذخیره می کنیم و محصولات را به سرعت عرضه می کنیم تا نیازهای مشتریان را برآورده کنیم. هر پرسشی یا نظر بسیار قدردانی شده است، لطفا با ما تماس بگیرید آزادانه. خوش آمدید به ISPEED!
سرویس
شرکت Ruian Ispeed خودرو الکترونیک با مسئولیت محدود در فوریه سال 2017 تاسیس شده است، متخصص در قطعات مسابقه ای با کیفیت بالا خودرو، محصولات اصلی ما شامل مسابقات سنج، EVC، HUD و غیره. .
خوش آمدید به Ispeed!
تیم ما

Ruian Ispeed خودرو شرکت الکترونیک، با مسئولیت محدود تاسیس در فوریه 2017، متخصص در بخش های مسابقات اتومبیل سازی با عملکرد بالا، محصولات اصلی ما شامل مسابقات سنج، EVC، و غیره. ما یک کارخانه جاسوسی حرفه ای داریم که 30 سال تجربه تولید و تحقیق و توسعه دارد. گواهینامه ISO 9001، گواهینامه CE گذشت

به کوتاهی یک سال گذشت، محصولات ما در سراسر کشورهای مختلف مانند یورو، آمریکای جنوبی، استرالیا، بازارهای آسیا محبوب شده و اعتبار بسیاری از مشتریان را به دست آورده است. با یک تیم جوان، پر انرژی و متعهد، ما معتقدیم که ما می توانیم خدمات حرفه ای را برای انجام بیشتر تقاضای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم در تلاش برای ارائه بهترین محصولات با کیفیت بهترین خدمات عالی است. علاوه بر این، ما انبار خوبی ذخیره می کنیم و محصولات را به سرعت عرضه می کنیم تا نیازهای مشتریان را برآورده کنیم. هر پرسشی یا نظر بسیار قدردانی شده است، لطفا با ما تماس بگیرید آزادانه. خوش آمدید به ISPEED!

  • رابرت کااکلک

  • شونمان توماس

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما